פורום אתר נחת - נוער חובב תנך
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שיעור ושיעור חדש!

4 posters

Go down

שיעור ושיעור חדש! Empty שיעור ושיעור חדש!

הודעה על ידי אורי רוזנבלט Wed May 09, 2012 12:45 am

ב"ה בסייעתא דשמיה יש לי שיעור שכבר העברתי במחוז ירושלים (וגם ת"א אם נחשב..).

א' רציתי לקבל פידבק (שימור /שיפור) ממי ששמע את השיעור ע"מ שאוכל לדעת מה לשפר לפעמים הבאות.

ב' שאלה המופנית בעיקר להנא"ר אך פתוחה לכולם- יש למישהו הצעה להתמקדות בשיעור על ספר ויקרא שמועבר (במקרה או שלא במקרה) עכשיו על-ידי ,
בבית הספר בו אני לומד.

השאלה נובעת מעצם העובדה שחיפשתי על מה להעביד שיעור בישיבה כדי לעניין את המעוניינים ממילא בנח"ת (וכאן המקום להודות לאביעד על הפוש שהוא לא יודע שנתן!), והגעתי למסקנה שכדאי להעביר שיעור על הנושא הבא של שבת נח"ת.
אם למישהו יש השגות על הנושא גם אשמח לשמוע, ואם למישהו יש הערות בכל דבר ועניין הקשור (לא אסוציאציות!) למה שכתבתי-אשמח לקבל! Very Happy

תודה רבה לכל המסייעים, אורי.

אורי רוזנבלט

מספר הודעות : 39

חזרה למעלה Go down

שיעור ושיעור חדש! Empty Re: שיעור ושיעור חדש!

הודעה על ידי עמית גרשון Thu May 10, 2012 12:38 am

אני לא יודע איך אני אוכל לעזור לך, אבל דרך אגב אתה מוזמן להעביר את השיעור שלך במחוז חיפה Smile .

עמית גרשון

מספר הודעות : 647

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אביעד שלמה מוריה Fri May 11, 2012 3:32 pm

D:...
מצד אחד, הרעיון לעשות שיעור מהנושא של השבת הוא טוב, זה יקרב אותך לנושא אישית, וגם יכניס להם את הספר שבקרוב תופס מקום בארגון.
מצד שני, זה ספר קצת קשה ויבש.. וצריך לשקול, אולי זה לא יהיה מספיק קרוב לאנשים ומעניין. לכאורה אולי כדאי להתחיל בהבאת רעיון מיוחד ומקורי, ואם זאת מבוסס היטב, על חלקים מוכרים יותר בתנ"ך, כסיפורי בראשית ונביאים ראשונים. כך שזה יגע להם, ויראה להם פתח לדבר שלא הכירו.
רק רעיון שצריך לשקול.Smile
ממש ישר כח!!Smile והמון הצלחה!
אביעד שלמה מוריה
אביעד שלמה מוריה

מספר הודעות : 568

חזרה למעלה Go down

שיעור ושיעור חדש! Empty שיעור ושיעור חדש!

הודעה על ידי אורי רוזנבלט Fri May 11, 2012 9:16 pm

קודם כל תודה!

עמית- אשמח להגיע אם תתאם איתי זמן...

אביעד- א' יש לי שיעור מוכן אבל הוא לא כ"כ על נושא מוכר... אז עדיף להעביר שיעור שהוא לא שלי?
ב' לגבי הנושא - למה את החושב שספר ויקרא הוא קשה? אפשר להעביר לא רק על קורבנות... (למרות שמומלץ מאוד לראות את ההקבלה והשינויים לאורך כל הספר).
ג' תודה רבה! וכמו שכתבתי- אתה האשם! Wink

אורי רוזנבלט

מספר הודעות : 39

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נעם גלר Wed May 16, 2012 2:00 am

הוא תמיד אש"ם...
כמו שכבר אמרתי, אהבתי את השיעור.
פידבק- אני לא יודע עד כמה זה יהיה רלוונטי במחוזות אחרים, אבל תנסה למנוע מאנשים שחושבים שהם יודעים מה אתה הולך לאמר מלדבר. אנשים סתם התחילו לקשקש שטויות לפני שפתחת את הפה...
הנושא עצמו היה מעניין, ואני לא רואה למה לא להעביר אותו לחמשושים שהיו רוצים להצטרף לנח"ת. הם מן הסתם עברו על ספר מלכים פעם אחת, בכיתה ז' אם אני לא טועה.

נעם גלר

מספר הודעות : 399

http://sites.google.com/site/atarnachat/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics