פורום אתר נחת - נוער חובב תנך
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מעבר לפורום כיפה

3 posters

Go down

מעבר לפורום כיפה Empty מעבר לפורום כיפה

הודעה על ידי נעם גלר Sun Aug 12, 2012 8:39 pm

בין הפורומים של כיפה יש פורום יבש (בקנה מידה שלהם...) שמוקדש לתנ"ך.
נריה קליין (שהוא במקרה המנהל שלו) אמר שהם רוצים לאחד את הפורום שלנו ושלהם, כדי ש"מיד עם המעבר הוא יוצף בהמוני נח"תיסטים שוחרי פורום".
מה דעתכם? רוצים פורום נח יותר שמשותף עם אנשים מחוץ לארגון? (ואולי גם נח"תיסטים שלא מגיבים כאן בדר"כ יבואו)

נריה גם הזהיר שיש שם איזה קונסרבטיבי אחד שמפחיד אנשים עם הדעות שלו, ולכן יכול להיות שהאיחוד רק יפגע בנו.
"אבל אם זה כך, יהיה צורך לפרסם קודם בנח"ת שזה הולך לקרות ועד כמה כדאי לאנשים לבוא, ורק אחרי זה להעביר אותו (...) כי אחרת הנח"תיסטים המעטים שיבואו יברחו".
ומה אתם חושבים על זה? עדיין רוצים לעבור? (אני לא מנסה להפחיד אתכם, אני דווקא די בעד... אבל כדאי לחשוב על זה)

ממש מצטער שלא ביקרתי כאן כבר הרבה זמן...
נעם

נעם גלר

מספר הודעות : 399

http://sites.google.com/site/atarnachat/

חזרה למעלה Go down

מעבר לפורום כיפה Empty Re: מעבר לפורום כיפה

הודעה על ידי עמית גרשון Sun Aug 12, 2012 9:30 pm

יש כמה בעיות בעניין:
א. אין הרבה נח"תיסטים שגולשים לפורום.
ב. עם אנשים יראו שאנחנו יותר משחקים משחק אסוציאציות ושואלים שאלות דביליות. זה בהחלט יכול לפגוע בנו. (במקרה כזה אני מציע שנשתף רק חלק מהפורום ולא את כולו).
ג. יש סיכוי די סביר שאנשים יבואו אלינו בטענות הידועות שאסור לבנים ובנות ללמוד ביחד תנ"ך וכמובן פלומוס התנ"ך יתפוס חלק ניכר מהטענות נגדנו.

חוץ מי זה זה רעיון די טוב, רק שאני אשמח לשמוע עוד דעות בנושא.

עמית גרשון

מספר הודעות : 647

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נעם גלר Mon Aug 13, 2012 1:44 am

א. מה שאני ונריה חשבנו הוא שאם הדבר יפורסם, אז יגלשו הרבה נח"תיסטים בפורום החדש.
ב. זאת כבר בעיה שלהם...
ג. אם נח"ת היה מפחד מלהכנס ל"פולמוס התנ"ך" (?) בעקבות בעיה של אי-הפרדה, הוא כבר מזמן היה מופרד.
ובכל מקרה, אתה מכיר את המשפט "אין דבר כזה פרסום שלילי" או את "לא איכפת לי מה יכתבו עלי בעיתון – העיקר שיאייתו את שמי נכון"...?

נעם גלר

מספר הודעות : 399

http://sites.google.com/site/atarnachat/

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אביעד שלמה מוריה Mon Aug 20, 2012 3:22 am

מה זה בדיוק אומר האיחוד הזה?..
לדעתי יש מקום שהפורום הזה ישאר, בשביל המשחקים לפחות. אני אכן חושב שכדאי שיהיו גם דברים רציניים בפורום וזה יכול לעזור. אבל אסור לשכוח שהפורום צריך להיות גם מקום לסתם קשר נחמד בין החברים בנח"ת, בלי קשר לאנשים בחוץ...
אביעד שלמה מוריה
אביעד שלמה מוריה

מספר הודעות : 568

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics